GİZLİLİK POLİTİKASI

 

HUKUKİ POLİTIKA VE GİZLİLİK POLİTİKASİ 

İşbu web sitesi, şirket merkezi VETRO CITY PLAZA. Barbaros Hayrettin
Paşa Mh. 1992. sk No:16 Kat:1 Ofis:22
Esenyurt / İSTANBUL

 

adresinde faaliyet gösteren REZAİ AKADEMİ MEDYA A.Ş (“WORA”) tarafından işletilmektedir.

  • Fikri Mülkiyet
  • Web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu
  • Verdiğiniz Bilgilerin Kullanımı
  • Elektronik haberleşmeler
  • Dış web sitelere bağlantılar(linkler)
  • Gizlilik ile ilgili olarak bizimle irtibata geçmek

Bizimle İletişime Geçin

Güvenlik politikamız ile ilgili sorun veya sorularınız veya Kişisel Verilerinizi nasıl işlediğimiz hususunda sorularınız var ise bize aşağıdaki e- posta adresimizden ulaşabilirsiniz

info@WORA.com.tr

FİKRİ MÜLKIYET

Web site içerisindeki tüm materyaller; WORA fikri mülkiyeti dahilindedir. Online görüntüleme için gereken ölçünün dışında, bu materyaller çoğaltılamaz ve kopyalanamaz. Ancak, kendi kişisel kullanımınız için bu web sitesinin sayfalarını bütün olarak yazdırabilirsiniz.

WEB SİTESİNDE YER ALAN BİLGİLERİN DOĞRULUĞU

Bu web sitesinde yer alan bilgiler WORA‘in Türkiye’deki müşterilerine yöneliktir. Diğer ülkeler bakımından uygulanabilir ve geçerli olmayabilir. Web sitesinin içeriğinin doğru ve güncel olması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz ancak web sitesinde yer alan bilgilerin esas alınmasından, kullanılmasından kaynaklanan hiçbir talep ve kayba karşı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Uygun gördüğümüz her zaman, ürünleri ve özelliklerini değiştirme hakkımız saklıdır.

VERİLEN BİLGİLERIN KULLANIMI

WORA, kişisel verilerinizin gizliliğine özen göstermektedir.  Kişisel olarak tanınmanıza neden olacak bilgileri (isminiz, adresiniz, telefon numaranız veya e-mail adresiniz gibi, “Kişisel Veri”), kendi isteğiniz ile vermediğiniz sürece, WORA, bu kişisel bilgileri toplamayacak, kaydetmeyecektir. Eğer, Kişisel Verilerinizin toplanmasını ve kaydedilmesini istemiyorsanız, lütfen bu bilgileri bize sunmayınız.

WORA, Kişisel Verilerinizi sizin ön izniniz olmadan bağımsız kullanıma yönelik olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. WORA bilgilerinizi sizi yeni ürünler, hizmetler, kampanyalardan haberdar etmek ile size nasıl hizmet verdiğimizi ölçmek ve bunu geliştirmek için kullanmayı amaçlamaktadır. Kişisel Verileriniz, WORA’in bağlı şirketlerine ve depolama dahil olmak üzere Kişisel Verilerinizin işlenmesi sürecine dahil WORA hizmet sağlayıcılarına yalnızca bu amaçlarla açıklanabilir. Böyle bir durumun olmasını istemiyorsanız, lütfen bizimle aşağıda belirtildiği şekilde irtibata geçin. WORA‘in, bu kapsamda Kişisel Verilerinizi göndereceği üçüncü kişilerden bazıları Türkiye dışında yer alıyor olabilir, ancak, bu üçüncü kişiler Kişisel Verilerinizin gizliliğini gözetme hususunda sözleşme çerçevesinde hukuken bağlı ve sorumlu olacaklardır.

ELEKTRONİK HABERLEŞMELER

İstek ve ilgi alanlarınızı karşılayan bilgileri size gönderebilmemiz için, e-postalarımız içerisine “Bağlantı tıklama URL”si yerleştirilmiştir. Bu bağlantı tıklama URL’si, e-postayı açıp açmadığınızı ve e-posta içerisindeki hangi bağlantıları tıkladığınızı takip etmemizi sağlar. Toplanan veriler, sizin ilgi alanlarınızı belirleyebilmek ve müşterilerimize gereksiz mesajlar göndermekten kaçınmamızı sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

DIŞ WEB SİTELERINE BAĞLANTILAR (LİNKLER)

Web sitemiz diğer web sitelerine, bağlı şirketlerin web sitelerine veya sosyal medya web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu web sitelerinin linklerine tıkladığınızda, lütfen bu web sitelerinin kendilerine ait veri gizliliği politikaları olduğunu ve bizim bu web siteleri ile ilgili herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmeyeceğimizi dikkate alın. Lütfen bu web sitelerine Kişisel Verilerinizi sunmadan önce gizlilik politikalarını kontrol edin.

GİZLİLİK İLE İLGİLİ OLARAK BİZİMLE İRTİBATA GEÇMEK

Güvenlik politikamız ile ilgili sorun veya sorularınız veya Kişisel Verilerinizi nasıl işlediğimiz hususunda sorularınız var ise bize aşağıdaki e- posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Aynı durum Kişisel Verilerinize ulaşmak istediğinizde veya onları düzeltmek, bloke etmek, kaldırmak istediğinizde de geçerlidir. İsteğinizi yerine getirebilmek için elimizden gelen bütün makul çabayı göstereceğiz.

E-posta: info@WORA.com.tr veya WORA’e yazın