Grafik Tasarım Kursu ile Başla

Grafik Tasarım Kursu
WORA
tarafından

 

Adobe Photoshop Kursu

Fotoğraflarınıza ya da grafiklerinize Adobe Photoshop ile şekil verebilir, onları düzenleyip, istediğiniz hale getirebilirsiniz. Adobe Photoshop dünyadaki en popüler Resim Düzenleme Programıdır. Fotoğraflarınız üzerinde rötuşlar yapmanızı, yıpranmış resimleri yenilemenizi, birçok grafik ve tasarım işini yapmanızı, fotoğraflarınızda istenmeyen objeleri kaldırmanızı ya da değiştirmenizi, daha önce hiç görüşmemiş iki insanı yan yana getirebilmenizi ve hiç gitmediğiniz bir yerde fotoğraf çektirebilmenizi sağlayan Adobe Photoshop, etkili ve profesyonel kullanıldığında dünyanın en güzel yeteneklerinden birisi haline gelmektedir.

Adobe Photoshop ile fotoğraftaki kişinin saç rengini ya da göz rengini de değiştirebilir, önemli broşür ve afişlerinizin tasarımlarını da yapabilirsiniz. Adobe Photoshop’un skalası böylesine geniştir.

Adobe Illustrator Kursu

Adobe Illustrator, 1987 yılından beri dünyada en çok kullanılan vektörel çizim programı olarak hayatımızdaki yerini almıştır. Vektörel çizimler, kurumsal kimlik çalışmalarında yapılan logo tasarımları, afiş tasarımları, broşür tasarımları, mobil uygulamalar ya da web sitesi tasarımlarında kullanılan bir çizim türüdür. Adobe Illustrator, bugün gördüğünüz birçok markanın logosunun, amblemlerinin, kurumsal kimliklerinin oluşturulduğu bir tezgah gibidir.

Adobe Illustrator ile hayal ettiğiniz her şeyi bilgisayar ekranına aktarabilir ve hayal gücünüzü mükemmel çalışmalar çıkarmak için kullanabilirsiniz.

Grafik Tasarım Özel Ders

Faaliyetlerimize başladığımız yıldan bu yana tam 8 yıldır hizmet verdiğimiz bu sektörde Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator eğitimlerimiz ile bu işi öğrenmek isteyen, kariyer hedefini bu yönde belirleyen ya da sadece farklı bir yeteneğini ortaya çıkarmak isteyen ve bir hobi olarak grafik  tasarım ile ilgilenenler içindir.

Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator derslerimizi, uzman bir kadro ile kalitemizden ödün vermeden devam ettirmekteyiz.

Share

WORA

WORA her eğitim programında “Ne Bilir?” , “Ne Anlar? ve “Ne Yapar?” olmak üzere üç temel soru üzerinde durmaktadır. Amacımız; bir öğrencinin o eğitim programına katılmadan önce bilmediği ve orada öğreneceği bilgilerin üzerinde durmak, öğrendiği yeni bilgileri tam olarak anlamasını ve benimsemesini sağlamak ve bu bilgileri gerek kişisel hayatında gerek iş hayatında kullanabilmesini ve problemlerini çözmede bu bilgilerden de faydalanabilmesini sağlamaktır. Her biri alanında uzman, eğitimin temel felsefesini kavramış, deneyim sahibi ve kariyeri başarılarla dolu olan eğitmen kadrosu ile WORA, bugün İstanbul’da tam 19 farklı lokasyon ve üniversitelerde hizmet vermektedir.

Son Yazılar

Yorumlar

  1. teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.