360° Sosyal Medya Eğitimi

₺3000
Kurumsal Eğitimler - Şirket içi eğitim

Eğitim Özellikleri

Eğitim Detay

ÖN KAYIT

2500 TL

Eğitim Amacı
Bir sosyal medya hesabının yönetimi için gerek duyulan içerikleri tasarlamak ile eğitimimiz başlamaktadır. Tasarlanan görselin amaca uygun olması için gerekli strateji yönetimi ile hedef kitle analizi anlatılmaktadır. Bu eğitimi alan bireyler yada kurumlar eğitimin sonunda kendi sosyal medyası için içerik stratejisi üretebilecek ve stratejiye uygun içeriği tasarladıktan sonra Google seo ve sosyal medyalara entegrasyon ile paylaşım yapabilecek.

Profesyonel sosyal medya yönetimi isteyen tüm kişi ve kurumlar.
İstek Vakfı Okulları öğrencilerine ve çalışanlarına, Yeditepe Üniversitesi öğrencilerine, çalışanlarına ve mezunlarına, İSTEKKART sahiplerine %10 indirim yapılacaktır.
SOSYAL MEDYA STRATEJİ PLAN HAZIRLANMASI : 1. hafta GÖRSEL TASARIM : 2.hafta SOSYAL MEDYA VİDEO TASARIMI : 3.hafta SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ : 4. ve 5. Hafta SEO : 6. ve 7. hafta SOSYAL MEDYADA RAPORLAMA

Yorumlar

  1. Sosyal medya eğitimi alacağım. Kursa üye olacam yakın zamanda. Bu alanda kariyer yapmak için eksiklerimizi gidermemiz ve profesyonelleşmemiz gerekiyor.

  2. Seom eğitimi geleceğin en önemli konularından biri olacaktır. Çalışmalarınızda başarılar

  3. Egitim olması harika olur bence sosyal agda biryerlere gelmek birinin yardımcı olamsı o başka bir harika

  4. Bu tür eğitimler günümüzde çok değerlidir. İmkanlar dahilinde katılmanın kişilere çok yararlı olacağını düşünüyorum..

  5. Eğitim şart okuyan arkadaşlara başarılar dilerim

  6. sosyal medya konusunda eğitim almak istiyorum. Kursa üye olacağım inşallah yakın zamanda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir