Kişisel Marka Yaratma

Fiyat almak için arayın
kisisel-marka-yaratma

Eğitim Özellikleri

Eğitim Detay

Kişisel marka nedir sorusuna yanıt vermeden önce, iş hayatınızda çevrenizdeki insanlar üzerinde nasıl bir imaj bıraktığınızı anlayabilmek gerekir. Bu doğrultuda kişisel marka yönetimi de, insanların sizinle ilgili düşüncelerini nasıl yönlendireceğiniz ile alakalı bir terim olarak öne çıkar. Bunun yanı sıra kişisel marka yaratma adına davranışsal ve entelektüel açıdan programlı davranış kalıplarının benimsenmesi gerekmektedir. Bunu yapmanıza Kişisel marka yaratma eğitimi,  gerek profeyonel yaşantı içerisinde gerekse sosyal hayatta kendinizi çevrenize nasıl lanse ettiğinizle alakalı bir programdır. İş yerinizde ya da sosyal çevrenizdeki insanların size bakış açısı, sizi nasıl gördükleri ve adınızı ilk duyduklarında akıllarında ne canlandıklarını nasıl yönlendireceğinize dair kişilik uygulamalarını içerir.

Kişisel Marka Yaratma Eğitimi Amacı

Kişisel marka yaratma programı kapsamında hem iş ilişkilerinizde hem de arkadaşlık ilişkilerinizde nasıl bir üslup kullanacağınızdan, vücut dilinize kadar tüm detayları kapsar. Profesyonel olarak kendinizi nasıl konumlandıracağınıza olanak veren bu eğitim programı kapsamında, profesyonel davranış kalıpları ve kişisel marka yönetimi gibi başlıklara odaklanılacak. Sektörel uygulamalar ve güncel pratiklerle interaktif bir ortamda sürdürülen kişisel marka eğitimi doğrultusunda ilişkilerinizi nasıl yönlendireceğinize dair yöntemlerin altı da çizilir.

Beden Dilimiz Ne Söylüyor?

Çevremizde bıraktığımız ilk izlenim, kullandığımız beden dili ile doğrudan alakalıdır. Karizmatik bir beden dili kullanabilmek ve kendimizi çevremize profesyonel şekilde yansıtabilmek kişisel marka yönetimi kapsamındaki en önemli kurallar arasında yer alır. Bu yüzden eğitim programı süresince beden dili kullanımı, beden dili ile iletişim ve topluluk önünde konuşma gibi başlıklara odaklanılır. Aynı şekilde alanında önemli ve kapsamlı pratik uygulamalarla teoriyi bir araya getirir.Beden dili eğitimi bu sayede kişisel markanızı nasıl yaratmanız gerektiği konusunda detaylı içgörüler sağlamaktadır.

Profesyonel Duruş ve Davranış

Profesyonel duruş ve davranış, özellikle mesleki ilişkilerinizde sorumluluklarınızın bilincinde proaktif sorumluluk bilinci ile aksiyon almak olarak tanımlanır. Profesyonel duruş sayesinde daha nitelikli iş ilişkileri kurar ve mesleki hayatınızda daha itibarlı bir çizgiye sahip olursunuz. Profesyonel duruş ve davranış kapsamında giyim alışkanlıklarınızdan imajınızı şekillendiren etkenlere kadar birçok şey önem arz eder. Uygulanacak olan eğitim programı kapsamında da bu konular üzerinde durulur ve doğru bilinen yanlışların giderilmesine yönelik uygulamalara öncelik verilir.

Bu Eğitmenin Diğer Eğitimleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.