Vlogger Eğitimi

Fiyat almak için arayın
Vlogger Eğitimi

Eğitim Özellikleri

Eğitim Detay

  ÖN KAYIT

  -
  Eğitim Amacı
  Video bloglar amatör ve ticari olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Dünyada videonun önlenemez yükselişi ile beraber sayısı çok yüksek olan video izleyicisi büyük bir reklam mecrası haline gelmiştir. Bunu göz ardı etmeyen reklam sektörü özellikle Amerika’ da video bloggerlar ile anlaşarak onlara amatör görünümlü özel prodüksiyonlar yaptırmaya başlamıştır. Çok kapsamlı video türleri popüler bir biçimde son dönemde yaygınlaşan vlog, birçok kişi tarafından gelir kapısı durumundadır. Çeşitli marka kask kameraları ile çekilen videolar Vlog olarak sosyal medyada paylaşımı yapılmaktadır. Eğitimimizde, öğrenci ve mezunların tüm girişimleri için ya da kişisel bilgi tecrübelerini internette nasıl paylaşacaklarını ve bunun püf noktalarını anlatıyor olacağız.

  Eğitimden Beklenen Sonuçlar

  Bilir: Bir fikrin nasıl video haline geleceğini, bunun sunum tekniğini ve yol haritasını bilir.

  Anlar: Video çekim teknikleri ile başlayan ses ve ışık yönetim dahil yasal kuramlar.

  Yapar: kişisel ve kurumsal tüm fikirlerini video dili ile sosyal medya ve dijital ortamlarda genel kabul görmüş uygulamamalar ile kullanır.

  1.Hafta / Vlogger nedir? : Vlogger nedir? 2.Hafta/Videolar İçin İçerik Stratejisi Belirleme : Videolar İçin İçerik Stratejisi Belirleme 3.Hafta/ Kamera Nasıl Çalışır? : Kamera Nasıl Çalışır? 4.Hafta/ Çekim Teknikleri : Çekim Teknikleri 5.Hafta/ Montaj (editing) : Montaj (editing) 6.Hafta/ Adobe Photoshop Genel Bilgiler : Adobe Photoshop Genel Bilgiler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir